میز اداری

میزهای اداری یکی از تجهیزات اصلی و مهم در بخش های اداری و رسمی هستند. به طوری که علاوه بر افزایش زیبایی محیط موجب سلامت فرد یا افراد هنگام کار برای ساعات طولانی می شود.

البته برای اینکه بتوانید میز اداری متناسب با معیارهایتان تهیه کنید، می بایست تمامی نکات و استانداردهای یک میز اداری مناسب و با کیفیت را مدنظر قرار دهید.

ما در محیط گستر کنار شماییم تا انواع میز اداری را با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار دهیم.

برای استعلام قیمت و مشاوره قبل از خرید با ما در تماس باشید.

میز اداری پایه فلزی

تا بحال به مراکز فروش مبلمان اداری مراجعه نموده اید؟ به نظر شما میز اداری چه اهمیت و جایگاهی در محیط های اداری و رسمی دارد؟ یک میز اداری با کیفیت و استاندارد از چه ویژگی هایی برخوردار است؟ هنگام تهیه میزهای اداری چه نکاتی را باید رعایت کرد؟ از کجا می توانیم انواع میزهای اداری با قیمت مناسب و مقرون به صرفه خریداری کنیم؟ 

 

در محیط گستر براساس مدل های مختلف و همچنین قیمت آنها می توانید میز مورد نیاز و دلخواهتان را خریداری نمایید. با توجه به اهمیت استفاده از میزهای اداری و همچنین جایگاه ویژه و منحصر به فرد آن در میز اداری با ما همراه باشید تا شما را بیش از پیش با خصوصیات میزهای اداری با بهترین قیمت در سال 1401 آشنا کنیم.

میز اداری چیست؟

به طور کلی میزهایی که در محیط های اداری و رسمی به کار برده می شوند، میز اداری نام دارند. میز منشی، میز مدیریت، میز کارمندی و غیره همه میز اداری به شمار می روند و هر کدام از آنها نیز کاربرد خاصی دارند. البته بر اساس جنس میز، کیفیت ساخت، نحوه طراحی، ابعاد و غیره قیمت های مختلفی از این نوع میزها در بازار وجود دارد. 

البته به لحاظ اینکه در هر اداره، مؤسسه، بانک و غیره به میزهای اداری زیادی نیاز است، باید قیمت آنها مورد توجه ویژه قرار گرفته شود. تا ضمن صرفه جویی در هزینه ها بتوانید مبلمان اداری مورد نیاز را با تعداد، اندازه و کیفیت مناسب تهیه کنید.

انواع میزهای اداری

همان گونه که در بخش قبل نیز به آن اشاره نمودیم، براساس کاربرد، تعداد اتاق ها، محل قرارگیری و همچنین زمینه فعالیت مجموعه ها مدل های متنوعی از میز اداری مدرن در بازار وجود دارد. بعضی از اصلی ترین و مهمترین میزهای اداری به شرح زیر عبارت است از:

میز مدیریت

یکی از مهمترین میزهای اداری، میز مدیریتی است. که صرفاً برای اتاق مدیریت و معاونت در نظر گرفته شده و از نظر کیفیت و طراحی به نسبت بهتر از سایر میزهای اداری است. علاوه بر این ابعاد میز مدیریت بیشتر از میز کارمندی و میز منشی می باشد و به همین دلیل قیمت آن بیش از سایر میزهای اداری است. 

تا مدیران راحت تر پشت میز بنشینند و از همه مهمتر اتاق های مدیریت جلوه خاص تر و جذاب تری داشته باشید. البته برای صرفه جویی در هزینه ها می توانید میزهایی با کیفیت و ساختار معمولی تر خریداری نمایید. تا علاوه بر کاهش قیمت خرید این دسته از میز اداری، بتوانید مبلمان اداری مورد نیازتان را با کمتر هزینه فراهم سازید.

میز کارمندی

هنگام مراجعه به ادارات، سازمان ها، بانک ها، مجموعه های درمانی و غیره کارمندان زیادی را مشاهده می کنید که پشت میز هایشان قرار گرفته اند و مشغول ارائه خدمات هستند. در واقع این افراد پشت میز هایی با نام میز کارمندی نشسته اند و با در اختیار داشتن تجهیزات و امکانات متعدد خدمات گوناگونی را به ارباب رجوع ارائه می دهند. 

شایان ذکر است که در هر مجموعه صرفاً یک الی دو میز مدیریتی برای اتاق مدیر و معاون وجود دارد. اما برحسب تعداد پرسنل به میز کارمندی با تعداد زیاد نیاز می باشد. بدین جهت ما در بخش محصولات و مبلمان اداری خود، انواع میز کارمندی با قیمت مناسب فراهم نموده و در اختیار شما مصرف کنندگان عزیز قرار داده ایم.

میز کارشناسی

در بسیاری از مجموعه اداری یک بخش به اتاق کارشناسان و متخصصان اختصاص یافته است. به همین سبب میز کارشناسی برای استفاده کارشناسان در حداکثر فضای ممکن طراحی شده و مورد استفاده قرار می گیرد. طبق تحقیقات و بررسی های به عمل آمده مشخص شده که شرکت های معماری، عمرانی، دارویی، خودروسازی، فولاد و غیره اغلب یک بخش و اتاق خاص را برای فعالیت افراد متخصص خود در نظر گرفته اند. 

میزهای کارشناسی به عنوان یک میز اداری منحصر به فرد ارتفاعی بین 75 تا 85 سانتیمتر دارد و در مقایسه با میزهای کارمندی از تعداد کشو و کمد کمتری برخوردار می باشد. اما بعضی مدل های میز کارشناسی به دلیل ساختار با کیفیت و طراحی خاص قیمت بالاتری نسبت به میز کارمندی دارد. بدین ترتیب هنگام خرید میز دلخواه و مورد نیازتان به این موارد توجه ویژه داشته باشید و سپس اقدام به خرید کنید.

میز کنفرانس

در مجموعه های اداری برای برگزاری جلسات یک بخش با نام اتاق کنفرانس در نظر گرفته شده است. در این اتاق یک میز بزرگ با تعداد زیادی صندلی قرار دارد. تا افراد هنگام برگزاری جلسات روبروی هم قرار بگیرند و یک ارتباط موثر و تعامل همه جانبه بین آنها صورت گیرد. این سری از میز ها، میز کنفرانس نام دارد و در بسیاری موارد قیمت آن بیشتر از تمامی میزها حتی میز مدیر است.

میز کانتر

این نوع از میز اداری عمدتاً برای ورودی شرکت ها، قسمت پذیرش، بانک ها و بخش اطلاعات ادارات و سازمان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. میز کانتر علاوه بر بهره مندی از ویژگی های خاص حاوی رنگ برند، نورپردازی مناسب و فضای کافی برای قرارگیری پرسنل هر بخش است. 

قیمت این دسته از میزهای اداری نیز با توجه به ابعاد، اندازه، کیفیت ساخت، نحوه طراحی و آلیاژ به کار رفته در ساخت آن متفاوت است. پس در صورت نیاز می توانید میز کانتر با ابعاد کوچکتر و جنس معمولی استفاده نمایید. تا در کنار تهیه این سری از میز اداری در هزینه های خرید و نصب انواع مبلمان اداری صرفه جویی کنید.

به مشاوره نیاز دارید ؟ با ما در تماس باشید

میز کارمندی 3
میز کارمندی کد K02 سفید - پشت

یکی از مهمترین نکته های در اولویت انتخاب میز اداری مدرن شرکتها قیمت مناسب است که ما سعی کرده ایم با طراحی و ساخت محصولات از جمله office desk با رعایت ارگونومی محیط و استفاده از مواد اولیه مرغوب محصولی با کیفیت و قیمت مناسب را به مشتریان خود پیشنهاد دهیم . 

محیط گستر یک شرکت سازنده میز اداری است که پایداری و پیشرفت را سر لوحه برنامه های خود قرار داده است تا با سرعت بیشتر رشد کند و لحظات ماندگاری را برای شما بر جای بگذارد.

میز اداری مدرن

میز اداری مدرن نقش پر رنگی در محیط کار دارد .خرید یک میز اداری مناسب میتواند روز پر مشغله کاری را راحت تر کند,باتوجه به شرایط کنونی که افراد بیشترین زمان خود را پشت میز میگذرانند ،انتخاب یک میز اداری مناسب بسیار مهم و حیاتی میباشد. 

تهیه میز اداری مناسب هم سلامت کارمندان را تضمین میسازد و هم باعث ایجاد نشاط در آنها میشود که این به خودی خود باعث بالا رفتن راندمان کاری آنها نیز میگردد وبا توجه به تنوع فراوان موجود در بازار امروز,که باعث سر در گم شدن شما میشود ما میتوانیم در این امر شما را کمک کنیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید. 

میز کارمندی 2
میز کارمندی کد K02 مشکی

قیمت میز اداری

میز اداری نیز مانند سایت تجهیزات و مبلمان اداری قیمت های متفاوتی دارند. البته صرف نظر از ابعاد، جنس میز، کیفیت ساختار و غیره شرایط نابسامان اقتصادی نیز به بی ثباتی قیمت های انواع لوازم و مبلمان اداری دامن زده است. البته ما در محیط گستر رضایت مصرف کنندگان را در اولویت قرار داده ایم. 

اگر به میز کار گروهی چهار نفره نیاز دارید حتما از نمونه کار های ما دیدن فرمایید. بدین ترتیب انواع میزهای اداری با قیمت مناسب را تهیه نموده و به دست مشتریان می رسانیم.

برای خرید یک میز اداری، چند نکته کلیدی وجود دارد

رنگ میز باید بر اساس طراحی محل کار باشد .
به اندازه کافی فضا برای انجام کار موجود باشد .
سبکی را انتخاب کنید که با علایق و نیاز های شما مطابقت داشته باشد.
در نهایت، محل قرارگیری “میز اداری” را نسبت به سایر مبلمان و پنجره ها در نظر بگیرید.

میز جلسه مدل Bliz

یکی از محصولات پر طرفدار محیط گستر میز کار مدل بلیز میباشد که به خاطر بسته بودن قسمت پایین پایه ها استحکام خاصی به میز بخشیده است وبا طراحی مینیمالیستی این مدل در فضای اداری جلوه خاصی به محیط میبخشد . البته برای خرید میز کارمندی نیز می توانید با ما در تماس باشید. 

جنس پایه ها فلز با رنگ استاتیک کوره ای در دو نوع چرم و ساده میباشد ,جنس صفحه روی میز ملامینه ضد خش و ضدآب میباشد که با فشردگی که در بافت این نوع ام دی اف میباشد ان را در برابر شرایط جوی مثل گرما و رطوبت بسیار مقاوم بسیار مقاوم ساخته است

میز جلسه مدل Bliz
میز کار مدل Dilay

میز کار مدل Dilay

با توجه به اینکه کارمندان مدت زمان زیادی را پشت میز سپری میکنند در نتیجه یکی از مهمترین بخش ها در دکوراسیون اداری اهمیت ویژه ای پیدا میکند ,میزکار مناسب از لحاظ ارگونومی میزی میباشد که میتواند در پیشرفت راندمان کاری و همچنین سلامت کارمندان نقش خود را ایفا کند .

میز اداری محیط گستر dilay با ظاهری ساده ای که دارد با در کنار هم قرار دادن چند میز هم کارایی بهتری ایجاد میشود و همچنین با زیبا تر شدن فضای اداری نشاط مضاعفی به محیط کار شما القا خواهد شد ,جنس پایه های میز, فلز با رنگ استاتیک پوشش داده شده است که در برابر ضربه و ساییدگی بسیار مقاوم میباشد و جنس ام دی اف استفاده شده رود میز ملامینه ضد خش و ضد آب میباشد.

میز کارشناسی مدل Beliz

میز کارشناسی مدل Beliz به گونه ای طراحی شده است که در عین سادگی ظاهری بتواند با انواع محیط سازگار باشد و در زیبا شدن فضای اداری یکی از ارکان اساسی باشد و در عین حال کارامد و مستحکم بوده تا سالهای زیادی بدون اینکه تغییری در فرم ظاهری آن ایجاد شود قابل استفاده باشد که محیط گستر با استفاده از فلز مرغوب و استاندارد و صنعتی ,ام دی اف ملامینه ضد خش و ضد اب کردن آن توانسته به این مهم دست یابد .

برای اثبات این موضوع برای محصولات خود ضمانت 10ساله ,با رعایت شرایط محیط و خدمات پس از فروش 3ساله را در نظر گرفته است,پایه ها با رنگ استاتیک کوره ای پوشانده شده , در رنگهای متنوع با قابلیت تنظیم ارتفاع در تمامی سطوح

میز کارشناسی مدل Beliz
میز کارشناسی مدل Beliz

نیمکت ناهار خوری

دنیای امروز بیشتر به دنبال فرار از پیچیدگی و شلوغی میباشد ودر هر قسمتی از جامعه به طرق مختلف این امر صورت میگیرد به طور مثال در شرکتها ,سازمانها و اداره جات در طراحی دکوراسیون سعی شده است که از طرحها و مدلهای مینیمال بیشتر استفاده شود. میز و صندلیهای به ظاهر ساده ولی بسیار کارامد ,زیبا و مقاوم .

نیمکت ناهار خوری محیط گستر با سطح مقطع مستطیل همه موارد ذکر شده را دارا میباشد ,جنس پایه ها فلز میباشد با رنگ استاتیک کوره ای, در برابر ضربه و ساییدگی بسیار مقاوم ,جنس صفحه روی نیمکت ام دی اف ملامینه ضد آب و ضد خش میباشد.

از دیگر ویژگیهای این نیمکت وزن کم ,مونتاژ و دمونتاز راحت است که جابجایی را آسان و سرعت عمل را بیشتر میسازد و باعث صرفه جویی در زمان و هزینه های احتمالی میشود

سوالات متداول

میز اداری یکی از ابزارهای اساسی مورد استفاده در محیط های کاری است. ویژگی های اصلی یک میز اداری شامل موارد زیر است:

ابعاد مناسب: میز اداری باید اندازه و ابعاد مناسبی داشته باشد تا کاربر راحتی کافی را در طول روز کاری داشته باشد.

ساختار مقاوم: میز اداری باید از موادی ساخته شده باشد که در برابر ضربه و خراش مقاوم باشد و بتواند در مقابل کاربرد روزانه و سایر خطرات محیطی مقاومت کند.

تنوع در رنگ و طرح: برای انتخاب بهترین میز اداری، باید به رنگ و طرح آن توجه کرد. میز اداری باید با دکوراسیون دفتر و فضای کاری سازگاری داشته باشد.

پایه های قابل تنظیم: میز اداری باید دارای پایه های قابل تنظیم باشد تا کاربر بتواند ارتفاع میز را با توجه به ارتفاع خود تنظیم کند.

فضای کافی برای کار: میز اداری باید دارای فضای کافی برای کار با کامپیوتر، پرونده ها و دیگر لوازم دفتری باشد.

دارای قفسه ها و فضاهای ذخیره سازی: میز اداری باید دارای قفسه ها و فضاهای ذخیره سازی باشد تا کاربر بتواند لوازم دفتری و مستندات خود را در آنها ذخیره کند.

قابل حمل و جابجایی: میز اداری باید به راحتی قابل حمل و جابجایی باشد تا کاربر بتواند آن را به راحتی از یک مکان به مکان دیگر منتقل کند.

مشاهده نمونه کارهای بیشتر

5 1 رای
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
4 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ali
ali
1 ماه قبل

سلام، میز اداری میخواستم، چطوری میتونم ازتون تهیه کنم؟

saeide
saeide
20 روز قبل

سلام ما برای شرکتمون نیاز به میز اداری داریم. چطوری ازتون مشاوره بگیریم؟

4
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x