میز اداری

میز اداری یکی از تجهیزات اصلی و مهم در بخش های اداری و رسمی هستند. به طوری که علاوه بر افزایش زیبایی محیط موجب سلامت فرد یا افراد هنگام کار برای ساعات طولانی می شود.

البته برای اینکه بتوانید میز اداری متناسب با معیارهایتان تهیه کنید، می بایست تمامی نکات و استانداردهای یک میز اداری مناسب و با کیفیت را مدنظر قرار دهید.

ما در محیط گستر کنار شما هستیم تا انواع میز اداری را با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار دهیم.

برای استعلام قیمت و مشاوره میز اداری قبل از خرید با ما در تماس باشید.

فرم درخواست مشاوره

برای خرید میز اداری به مشاوره رایگان نیاز دارید ؟

میز اداری پایه فلزی

میز اداری پایه فلزی یک اصله حیاتی در محیط‌های کاری است که به عنوان یک ابزار کاری مؤثر و کارآمد شناخته می‌شود. میز اداری پایه فلزی به دلیل ساختار مقاوم و ارتقاء قابلیت‌های کاربری، در ادارات، محیط‌های کاری و فضاهای کاری مدرن به وفور استفاده می‌شوند. میتوانید بهترین کیفیت از میز اداری با قیمت مناسب را با محیط گستر تجربه کنید.

در ادامه به برخی ویژگی‌ها و مزایای میز اداری پایه فلزی اشاره خواهیم کرد:

میزهای اداری با پایه فلزی به دلیل ساختار مقاوم و پایدار، قابلیت تحمل وزن و فشار زیاد را دارند. این ویژگی باعث افزایش عمر مفید و دوام میز می‌شود.

میزهای اداری با پایه فلزی به دلیل طراحی مدرن و زیبا، مناسب برای هر نوع فضای کاری و دفتری هستند. طراحی‌های مختلف به امکان انتخاب میزهایی با تنوع و سلیقه‌های مختلف می‌انجامد.

بسیاری از مدل‌های میز اداری پایه فلزی قابلیت تنظیم ارتفاع را دارند. این ویژگی به کاربران این امکان را می‌دهد که ارتفاع میز را به تناسب نیازهای خود تنظیم کرده و راحتی کار را افزایش دهند.

میز اداری پایه فلزی
میز اداری پایه فلزی

 

سهولت در نگهداری و تمیزکاری از مهم‌ترین ویژگی های میز اداری پایه فلزی است.سطح میزهای اداری پایه فلزی به دلیل جنس فلز، به سهولت تمیز می‌شود و نگهداری آن نسبت به میزهای ساخته شده از جنس‌های دیگر بهبود می‌یابد.

بسیاری از مدل‌های میز اداری با پایه فلزی دارای ساختاری پرتابل هستند. این ویژگی به کاربران این امکان را می‌دهد که میز را به راحتی حمل و به هر نقطه‌ای از محیط کاری خود منتقل کنند.

بسیاری از میزهای اداری پایه فلزی با ویژگی‌های تکنولوژیکی همراه هستند، مانند پورت‌های USB برای شارژ گوشی یا لپتاپ، که به کاربران این امکان را می‌دهد تا به راحتی با دستگاه‌های الکترونیکی خود ارتباط برقرار کنند.

به طور کلی، میز اداری با پایه فلزی نه تنها ابزار کاری استوار و کارآمدی را ارائه می‌دهد، بلکه با طراحی زیبا و ویژگی‌های تنظیمی، به بهبود راحتی کار و تجربه کاربری کاربران کمک می‌کند.

میز اداری چیست؟

به طور کلی میزهایی که در محیط های اداری و رسمی به کار برده می شوند، میز اداری نام دارند. میز منشی، میز مدیریت، میز کارمندی و غیره همه میز اداری به شمار می روند و هر کدام از آنها نیز کاربرد خاصی دارند. البته بر اساس جنس میز، کیفیت ساخت، نحوه طراحی، ابعاد و غیره قیمت های مختلفی از این نوع میزها در بازار وجود دارد. 

البته به لحاظ اینکه در هر اداره، مؤسسه، بانک و غیره به میزهای اداری زیادی نیاز است، باید قیمت آنها مورد توجه ویژه قرار گرفته شود. تا ضمن صرفه جویی در هزینه ها بتوانید مبلمان اداری مورد نیاز را با تعداد، اندازه و کیفیت مناسب تهیه کنید.

انواع میز اداری

همان گونه که در بخش قبل نیز به آن اشاره نمودیم، براساس کاربرد، تعداد اتاق ها، محل قرارگیری و همچنین زمینه فعالیت مجموعه ها مدل های متنوعی از انواع میز اداری مدرن در بازار وجود دارد. بعضی از اصلی ترین و مهمترین میزهای اداری به شرح زیر عبارت است از:

میز مدیریتی

یکی از مهمترین میزهای اداری، میز مدیریتی است. که صرفاً برای اتاق مدیریت و نظارت در نظر گرفته شده و از نظر کیفیت و طراحی به نسبت بهتر از سایر میزهای اداری است. علاوه بر این ابعاد میز مدیریتی بیشتر از میز کارمندی و میز منشی می باشد و به همین دلیل قیمت آن بیش از سایر میزهای اداری است. 

ابعاد میز مدیریتی به علت این است که مدیران راحت تر پشت میز بنشینند و از همه مهمتر اتاق های مدیریت جلوه خاص تر و جذاب تری داشته باشید.

البته برای صرفه جویی در هزینه ها می توانید میزهایی با کیفیت و ساختار معمولی تر خریداری نمایید. تا علاوه بر کاهش قیمت خرید این دسته از میز اداری، بتوانید مبلمان اداری مورد نیازتان را با کمتر هزینه فراهم سازید.

میزهای کارمندی

هنگام مراجعه به ادارات، سازمان ها، بانک ها، مجموعه های درمانی و غیره کارمندان زیادی را مشاهده می کنید که پشت میز هایشان قرار گرفته اند و مشغول ارائه خدمات هستند. در واقع این افراد پشت میز هایی با نام  میز کارمندی نشسته اند و با در اختیار داشتن تجهیزات و امکانات متعدد خدمات گوناگونی را به ارباب رجوع ارائه می دهند. 

شایان ذکر است که در هر مجموعه صرفاً یک الی دو میزهای کارمندی برای اتاق مدیر و معاون وجود دارد. اما برحسب تعداد پرسنل به میز کارمندی با تعداد زیاد نیاز می باشد. بدین جهت ما در بخش محصولات و مبلمان اداری خود، انواع میز کارمندی با قیمت مناسب فراهم نموده و در اختیار شما مصرف کنندگان عزیز قرار داده ایم.

میز کارشناسی

در بسیاری از مجموعه اداری یک بخش به اتاق کارشناسان و متخصصان اختصاص یافته است. به همین سبب میز کارشناسی برای استفاده کارشناسان در حداکثر فضای ممکن طراحی شده و مورد استفاده قرار می گیرد. طبق تحقیقات و بررسی های به عمل آمده مشخص شده که شرکت های معماری، عمرانی، دارویی، خودروسازی، فولاد و غیره اغلب یک بخش و اتاق خاص را برای فعالیت افراد متخصص خود در نظر گرفته اند. 

میزهای کارشناسی به عنوان یک میز اداری منحصر به فرد ارتفاعی بین 75 تا 85 سانتیمتر دارد و در مقایسه با میزهای کارمندی از تعداد کشو و کمد کمتری برخوردار می باشد. اما بعضی مدل های میز کارشناسی به دلیل ساختار با کیفیت و طراحی خاص قیمت بالاتری نسبت به میز کارمندی دارد. بدین ترتیب هنگام خرید میز دلخواه و مورد نیازتان به این موارد توجه ویژه داشته باشید و سپس اقدام به خرید کنید.

میز کنفرانس

در مجموعه های اداری برای برگزاری جلسات یک بخش با نام اتاق کنفرانس در نظر گرفته شده است. در این اتاق یک میز بزرگ با تعداد زیادی صندلی قرار دارد. تا افراد هنگام برگزاری جلسات روبروی هم قرار بگیرند و یک ارتباط موثر و تعامل همه جانبه بین آنها صورت گیرد. این سری از میز ها، میز کنفرانس نام دارد و در بسیاری موارد قیمت آن بیشتر از تمامی میزها حتی میز میز اداری است.

میز کانتر

این نوع از میز اداری عمدتاً برای ورودی شرکت ها، قسمت پذیرش، بانک ها و بخش اطلاعات ادارات و سازمان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. میز کانتر علاوه بر بهره مندی از ویژگی های خاص حاوی رنگ برند، نورپردازی مناسب و فضای کافی برای قرارگیری پرسنل هر بخش است. 

قیمت این دسته از میزهای اداری نیز با توجه به ابعاد، اندازه، کیفیت ساخت، نحوه طراحی و آلیاژ به کار رفته در ساخت آن متفاوت است. پس در صورت نیاز می توانید میز کانتر با ابعاد کوچکتر و جنس معمولی استفاده نمایید. تا در کنار تهیه این سری از میز اداری در هزینه های خرید و نصب انواع مبلمان اداری صرفه جویی کنید.

به مشاوره نیاز دارید ؟ با ما در تماس باشید

میز کارمندی 3
میز کارمندی کد K02 سفید - پشت

میز اداری مدرن

میز اداری مدرن نقش پر رنگی در محیط کار دارد .خرید یک میز اداری مناسب میتواند روز پر مشغله کاری را راحت تر کند,باتوجه به شرایط کنونی که افراد بیشترین زمان خود را پشت میز میگذرانند ،انتخاب یک میز اداری مناسب بسیار مهم و حیاتی میباشد. 

تهیه میز اداری مناسب هم سلامت کارمندان را تضمین میسازد و هم باعث ایجاد نشاط در آنها میشود که این به خودی خود باعث بالا رفتن راندمان کاری آنها نیز میگردد وبا توجه به تنوع فراوان موجود در بازار امروز,که باعث سر در گم شدن شما میشود ما میتوانیم در این امر شما را کمک کنیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید. 

یکی از مهمترین نکته های در اولویت انتخاب میز اداری مدرن شرکتها قیمت مناسب است که ما سعی کرده ایم با طراحی و ساخت محصولات از جمله office desk با رعایت ارگونومی محیط و استفاده از مواد اولیه مرغوب محصولی با کیفیت و قیمت مناسب را به مشتریان خود پیشنهاد دهیم .

میز اداری مدرن نه تنها یک ابزار کاری است بلکه نمادی از توجه به سلامت و راحتی کارمندان به حساب می آید. انتخاب یک میز اداری مناسب امری اساسی است که به بهبود کار در محیط کار کمک می کند. در محیط کارهای پر فشار امروزی، این میزها نقش بسیار مهمی در افزایش راحتی و بهبود کارایی دارند.

میز کارمندی 2
میز کارمندی کد K02 مشکی
میز اداری مدرن

میز اداری مدرن با طراحی مناسب و استفاده از مواد با کیفیت، استاندارد ارگونومی را در نظر گرفته و سلامت کارمندان خود را مهیا کنید. همچنین، این میزها باعث ایجاد یک محیط کاری جذاب و پویا می‌شوند که به نوبه خود انگیزه کارمندان را افزایش می‌دهد.

در انتخاب میز اداری مدرن، قیمت نیز اهمیت بسزایی دارد. شرکت ما با توجه به نیازهای شما مشتریان، محصولاتی با کیفیت و با قیمت مناسب ارائه می دهد. ما به ارائه میزهای اداری با طراحی مدرن، که هماهنگ با محیط کار مدرن هستند، متعهدیم. این میزها به عنوان یک عنصر اساسی شرکت در بهبود سطح کارایی و راحتی در حین کار شما نقش خواهند داشت.

با انتخاب میز اداری مدرن از شرکت ما، شما می توانید از تجربه کاری بهتری بهره‌مند شوید و به ارتقاء کارایی و راحتی خود در محیط کار دست یابید. محیط گستر یک شرکت سازنده میز اداری است که پایداری و پیشرفت را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است تا با سرعت بیشتر رشد کند و لحظات ماندگاری را برای شما بر جای بگذارد.

قیمت میز اداری

میز اداری نیز مانند سایت تجهیزات و مبلمان اداری قیمت های متفاوتی دارند.

بسته به امکانات موجود در محصول میز اداری قیمت این محصول می‌تواند متغیر باشد. البته صرف نظر از ابعاد، جنس میز، کیفیت ساختار و غیره شرایط نابسامان اقتصادی نیز به بی ثباتی قیمت های انواع لوازم و مبلمان اداری دامن زده است. البته ما در محیط گستر رضایت مصرف کنندگان را در اولویت قرار داده ایم.

میز اداری یک عنصر اساسی در هر محیط کاری است که برای انجام وظایف اداری و کاری استفاده می‌شود.

این میز عمدتاً شامل یک سطح صاف برای قرار دادن دستگاه‌های کامپیوتری، دسته‌های کاغذ، لوازم التحریر و سایر ابزارهای مورد نیاز در فعالیت‌های روزمره است. طراحی میز اداری معمولاً با توجه به راحتی کاربر، سازماندهی بهینه فضا و استفاده از فناوری‌های مدرن صورت می‌گیرد.

 این میزها ممکن است دارای قسمت‌های جانبی برای ذخیره‌سازی مدارک و لوازم کاری باشند، که به کاربران کمک می‌کند تا محیط کاری خود را ترتیب دهند و به بهبود بهره‌وری کاری بپردازند. از طراحی زیبا و مناسب میز اداری همچنین می‌تواند به ارتقاء احساس راحتی و حس کاری در محیط اداری کمک کند.

اگر به میز کار گروهی چهار نفره نیاز دارید حتما از نمونه کار های ما دیدن فرمایید. بدین ترتیب انواع میزهای اداری با قیمت مناسب را تهیه نموده و به دست مشتریان می رسانیم.

برای خرید یک میز اداری، چند نکته کلیدی وجود دارد

رنگ میز باید بر اساس طراحی محل کار باشد .
به اندازه کافی فضا برای انجام کار موجود باشد .
سبکی را انتخاب کنید که با علایق و نیاز های شما مطابقت داشته باشد.
در نهایت، محل قرارگیری “میز اداری” را نسبت به سایر مبلمان و پنجره ها در نظر بگیرید.

میز جلسه مدل Bliz

یکی از محصولات پر طرفدار محیط گستر میز کار مدل بلیز میباشد که به خاطر بسته بودن قسمت پایین پایه ها استحکام خاصی به میز بخشیده است وبا طراحی مینیمالیستی این مدل در فضای اداری جلوه خاصی به محیط میبخشد . البته برای خرید میز کارمندی نیز می توانید با ما در تماس باشید. 

جنس پایه ها فلز با رنگ استاتیک کوره ای در دو نوع چرم و ساده میباشد ,جنس صفحه روی میز ملامینه ضد خش و ضدآب میباشد که با فشردگی که در بافت این نوع ام دی اف میباشد ان را در برابر شرایط جوی مثل گرما و رطوبت بسیار مقاوم بسیار مقاوم ساخته است

میز جلسه مدل Bliz
میز کار مدل Dilay

میز کار مدل Dilay

با توجه به اینکه کارمندان مدت زمان زیادی را پشت میز سپری میکنند در نتیجه یکی از مهمترین بخش ها در دکوراسیون اداری اهمیت ویژه ای پیدا میکند ,میزکار مناسب از لحاظ ارگونومی میزی میباشد که میتواند در پیشرفت راندمان کاری و همچنین سلامت کارمندان نقش خود را ایفا کند .

میز اداری محیط گستر dilay با ظاهری ساده ای که دارد با در کنار هم قرار دادن چند میز هم کارایی بهتری ایجاد میشود و همچنین با زیبا تر شدن فضای اداری نشاط مضاعفی به محیط کار شما القا خواهد شد ,جنس پایه های میز, فلز با رنگ استاتیک پوشش داده شده است که در برابر ضربه و ساییدگی بسیار مقاوم میباشد و جنس ام دی اف استفاده شده رود میز ملامینه ضد خش و ضد آب میباشد.

میز کارشناسی مدل Beliz

میز کارشناسی مدل Beliz به گونه ای طراحی شده است که در عین سادگی ظاهری بتواند با انواع محیط سازگار باشد و در زیبا شدن فضای اداری یکی از ارکان اساسی باشد و در عین حال کارامد و مستحکم بوده تا سالهای زیادی بدون اینکه تغییری در فرم ظاهری آن ایجاد شود قابل استفاده باشد که محیط گستر با استفاده از فلز مرغوب و استاندارد و صنعتی‌، ام دی اف ملامینه ضد خش و ضد اب کردن آن توانسته به این مهم دست یابد.

برای اثبات این موضوع برای محصولات خود ضمانت 10ساله ,با رعایت شرایط محیط و خدمات پس از فروش 3ساله را در نظر گرفته است,پایه ها با رنگ استاتیک کوره ای پوشانده شده , در رنگهای متنوع با قابلیت تنظیم ارتفاع در تمامی سطوح

میز کارشناسی مدل Beliz
نیمکت ناهار خوری

نیمکت ناهار خوری

دنیای امروز بیشتر به دنبال فرار از پیچیدگی و شلوغی میباشد ودر هر قسمتی از جامعه به طرق مختلف این امر صورت میگیرد به طور مثال در شرکتها ,سازمانها و اداره جات در طراحی دکوراسیون سعی شده است که از طرحها و مدلهای مینیمال بیشتر استفاده شود. میز و صندلی‌های به ظاهر ساده ولی بسیار کارامد ,زیبا و مقاوم.

نیمکت ناهار خوری محیط گستر با سطح مقطع مستطیل همه موارد ذکر شده را دارا میباشد ,جنس پایه ها فلز میباشد با رنگ استاتیک کوره ای, در برابر ضربه و ساییدگی بسیار مقاوم ,جنس صفحه روی نیمکت ام دی اف ملامینه ضد آب و ضد خش میباشد.

از دیگر ویژگیهای این نیمکت وزن کم ,مونتاژ و دمونتاز راحت است که جابجایی را آسان و سرعت عمل را بیشتر میسازد و باعث صرفه جویی در زمان و هزینه های احتمالی میشود

سوالات متداول

میز اداری یکی از ابزارهای اساسی مورد استفاده در محیط های کاری است. ویژگی های اصلی یک میز اداری شامل موارد زیر است:

ابعاد مناسب: میز اداری باید اندازه و ابعاد مناسبی داشته باشد تا کاربر راحتی کافی را در طول روز کاری داشته باشد.

ساختار مقاوم: میز اداری باید از موادی ساخته شده باشد که در برابر ضربه و خراش مقاوم باشد و بتواند در مقابل کاربرد روزانه و سایر خطرات محیطی مقاومت کند.

تنوع در رنگ و طرح: برای انتخاب بهترین میز اداری، باید به رنگ و طرح آن توجه کرد. میز اداری باید با دکوراسیون دفتر و فضای کاری سازگاری داشته باشد.

پایه های قابل تنظیم: میز اداری باید دارای پایه های قابل تنظیم باشد تا کاربر بتواند ارتفاع میز را با توجه به ارتفاع خود تنظیم کند.

فضای کافی برای کار: میز اداری باید دارای فضای کافی برای کار با کامپیوتر، پرونده ها و دیگر لوازم دفتری باشد.

دارای قفسه ها و فضاهای ذخیره سازی: میز اداری باید دارای قفسه ها و فضاهای ذخیره سازی باشد تا کاربر بتواند لوازم دفتری و مستندات خود را در آنها ذخیره کند.

قابل حمل و جابجایی: میز اداری باید به راحتی قابل حمل و جابجایی باشد تا کاربر بتواند آن را به راحتی از یک مکان به مکان دیگر منتقل کند.

مشاهده نمونه کارهای بیشتر

4.5 2 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
11 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ali
ali
8 ماه قبل

سلام، میز اداری میخواستم، چطوری میتونم ازتون تهیه کنم؟

saeide
saeide
7 ماه قبل

سلام ما برای شرکتمون نیاز به میز اداری داریم. چطوری ازتون مشاوره بگیریم؟

آبان
آبان
7 ماه قبل

سلام میز اداری مدرن میخواستم، چطوری میتونم باهاتون تماس بگیرم؟

شایان
شایان
5 ماه قبل

سلام میز اداری برای شرکتم میخواستم چطوری می تونم ازتون قیمت بگیرم؟

مهریکا
مهریکا
4 ماه قبل

میز اداری مدرن برای شرکتم میخوام به تعداد بالا قیمت دقیق میتونم داشته باشم؟

امیر علی
امیر علی
4 ماه قبل

در خصوص میز اداری مشاوره رایگان هم دارید؟

11
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x